Polat Fenerbahçeye inanıyor

Polat Fenerbahçeye inanıyor
5 gollü galibiyet Adnan Polat'ı sevindirdi. Polat ezeli rakipleri için de skor tahmini yaptı.Abone ol

Polat: "Attımız 5 gol de birbirinden güzeldi. Büyük avantaj sağladık. F.Bahçe"nin de D.Kiev"i rövanşta 2-0 yeneceğine inanıyorum. Attıkları 1 gol büyük avantaj sağladı."

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Po מתיחת זרועות בגאורגיה lat, Boleslav"a farklı yenip tur için avantajlı skor elde ettiklerini belirtirken, F.Bahçe"nin de rövanşta Dinamo Kiev"i eleyeceğine inandığını söyledi.

Polat, "Attığımız 5 gol de birbirinden güzeldi. Yediğimiz 2 golden bahsetmek bile istemiyorum. Çek Cumhuriyeti"ne kazanmak için gideceğiz. Gerets"i cesaretinden dolayı tebrik ediyorum. Gençleri sahaya sürdüğü için onu tebrik ediyorum. Arda ve Sabri görevlerini tam anlamıyla yaptı" dedi.

Hasan ve Necati"nin kenarda olmasının Gerets"in kararı olduğuna değinen Polat, "Yönetim olarak, teknik heyetin işine karışmayız. Gerets"i kararlarından dolayı tebrik ediyoruz. Gençler sadece Arda"yla bitmiyor. Ferhat, Mehmet Güven, Aydın, Uğur gibi sayamayacağımız birçok gencimiz de bu takıma katılacak" diye konuştu.

Fener 2-0 kazanır

Adnan Polat, "F.Bahçe"nin Dinamo Kiev"i rövanşta 2-0 yeneceğine inanıyorum. Onların Ukrayna"da 1 gol atması tur adına büyük bir şans sağladı" dedi.Kategori : SPOR