Bir Aurelio ile olmuyor

Bir Aurelio ile olmuyor
Mehmet Aurelio'unun süper futbolu ve attığı gol tur için umut oldu.Abone ol

F.Bahçe, Şampiyonlar Ligi üçüncü ön eleme turu ilk maçında D.Kiev deplasmanında turu zora soktu. Daha yerimize yeni oturmuştuk ki, 23. saniyede Rebrov'un şutu Rüştü'den döndü, Rincon tamamladı ve F.Bahçe maça yenik başladı. Rincon, Rebrov, Gusev ve Yussuf istedikleri hızı yakaladıklarında rakip için kâbus gibiler. Rebrov'u izlerken düşündük: Oynatılmadığı ve mutsuz olduğu השתלת גבות וריסים לצמיתות בגאורגיההשתלת גבות וריסים לצמיתות בגאורג için gitmişti. Tıpkı şimdiki Anelka gibi. Onu da bir gün aynı düş kırıklığı ile izlemeyelim de.

İlk yarıda F.Bahçe'nin savunmadaki acemilikleri hayret vericiydi. Dinamo bunu kullandı ve çok fırsat yakaladı ama Rüştü'nün gününde olması ve inanılmaz kurtarışları daha da büyük farkın önüne geçti. İlk 45'te Appiah'ın dışarı giden şutu (5) ve Tümer'in çaprazdan kalecide kalan vuruşu F.Bahçe'nin pozisyonları oldu.

İlk yarıda F.Bahçe'yi bunaltan Dinamo, ikinci yarı oyunun kontrolünü biraz kaçırdı. Hemen yarının başında Aurelio ile beraberlik geldi.Dinamo geri çekilmişti. F.Bahçe beraberliği yeterli görünce bunu kullanmadı ki, bunun adı 'hata' olarak yorumlanmalı. Bu arada 49 ve 50'de Yussuf ve Shatskikh'nin pozisyonlarında Rüştü devleşti. Oyun ağırlaştı, F.Bahçe buna uydu.

Sonra Dinamo güç kazandı ama temsilcimiz buna uyamadı. 67'de Rincon bir kez daha fileleri havalandırdı. Serkan'ın kırmızı kartı Can'ın sakatlığı derken düzen de bozulmuştu. Semih'in golü 'ofsayt mı' diye tartışılırken Yussuf, Dinamo'nun üçüncü golünün imzası oldu. Hızlı bir takım olan D.Kiev bu silahını İstanbul'da daha iyi kullanabilir. Tur için çok zor bir skor. Ancak bu rakip hatasız ve ciddi oynandığında istenilen sonuç alınabilecek bir takım. Yeter ki F.Bahçe bu Avrupa psikolojisinden ve üzerindeki problemlerden kurtulup, F.Bahçe gibi oynasın.Kategori : SPOR